درباره ما

کلینیکهای زنجیره ای گروه پزشکان رز با این سیاست و استراتژی شروع به کار نموده است تا کلیه خدمات زیبایی، سلامتی، تناسب اندام و تغذیه بر اساس استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را در تمامی نقاط کشور و در مراحل بعد بعنوان یک فعالیت منطقه ای در کشورهای اطراف به متقاضیان ارائه دهد.
ان شاء الله در اولین قدم این گروه پزشکی و درمانی تمامی نقاط تهران را تحت پوشش قرار خواهد داد و در مراحل بعدی شعب استانی خود را راه اندازی خواهد نمود.
در حال حاضر شعب مرکزی واقع در پارک ساعی و شعبه غرب تهران واقع در منطقه سعادت آباد در حال سرویس دهی به بیماران و متقاضیان عزیز است. و پیش بینی می شود تا 3 مرکز دیگر نیز در نقاط دیگر تهران راه اندازی گردند.

گروه پزشکان رز همواره با معتبرترین مراکز پزشکی و علمی ایران و جهان در ارتباط است تا ضمن عقب نماندن از قافله پیشرفت علوم مرتبط با زیبایی و تناسب اندام همواره پیام آور و ارائه دهنده جدیدترین و موثرترین روشهای درمانی جهت متقاضیان خود باشد.
در این راستا اولین مرکز کاویتاسیون Cavitation ایران با حضور دانشمندان و بنیانگذاران تکنیک کاویتاسیون اروپا در محل کلینیک مرکزی رز راه اندازی شد که امکانات و فضای موجود تحسین و تایید نامبردگان را نیز به دنبال داشت.
پروفسور کلودیو از ایتالیا در اولین نوبت و سپس پروفسور ال ویدیو هر دو از مهد کاویتاسیون جهان یعنی کشور ایتالیا در کلینیک مرکزی رز حاضر شدند و ضمن تست دستگاه و آزمون پزشکان مرکز رز با ارائه Certificate بین المللی به دست اندرکاران کاویتاسیون ، رز مرکزی را افتتاح نمودند.
از آن پس بطور مداوم تکنیکهای جدید درمان به روش کاویتاسیون به این مرکز ارسال و روز به روز به جوابدهی قابل قبول این تکنیک افزوده شده است.

این کلینیک تاکنون با مراکز معتبری نظیر شرکت نفت، هواپیمائی، نیروهای مسلح، بانکها، شهرداری و ... همکاری داشته و آماده ارائه خدمات به کلیه افراد سازمانها،موسسات و... می باشد.